Wyposażenie ucznia klasy 1

l. Zestaw podręczników i ćwiczeń dla klasy I (będzie sprowadzony do szkoły, odbiór we wrześniu 2009 r.).

2. Podręcznik do religii —„W domu Jezusa" Wydawnictwo WAN.

3. Podręcznik dla szkoły podstawowej do języka angielskiego — „New Sparks 1" — Wydawnictwo Oxford Uniwersity Press , oraz Zeszyt ćwiczeń - autor: M. Szpotowicz, M. Szulc-Kurpaska.

4. Teczka do zajęć plastyczno-technicznych (podpisana) z zawartością; blok rysunkowy, blok techniczny, plastelina, farby plakatowe i akwarelowe, pędzel, zeszyt wycinanek, blok z kolorowymi kartkami.

5. Strój gimnastyczny (w worku oznaczonym lub podpisanym): Obuwie sportowe -„halówki, biała bluzeczka, czerwone spodenki, skarpetki.

6. Strój galowy:

dla dziewczynki:        biała bluzeczka i granatowa spódniczka

dla chłopca:       biała koszula i granatowe spodnie

7. Listy dzieci spoza rejonu przyjętych do PSP3 na rok szkolny 2009/2010 będą udostępnione w pierwszym tygodniu kwietnia br.

8. Listy uczniów klas pierwszych na rok szkolny 2009/2010 będą udostępnione w ostatnim tygodniu sierpnia br.