Uroczyste ślubowanie uczniów klas 1

Uroczyste Ślubowanie Uczniów Klas I odbędzie się dnia 26 września 2008r. o godz. 9:00  w auli naszej szkoły

wych. kl. I a p. Beata Techmańska
wych. kl. I b p. Beata Lewandowska
wych. kl. I c p. Mariola Kasprzyk
wych. kl. I d p. Grażyna Tymecka

„Ślubuję uroczyście…” czyli pasowanie na ucznia w naszej szkole

Przy dźwiękach werbla do auli szkolnej weszli zaproszeni goście oraz dyrekcja szkoły. Jan Kochanowski zaś powitał przybyłego na uroczystość księcia Jerzego II wraz z księżną Barbarą oraz na małe teatrum zaprosił.Grzeczność, czarodziejskie słowa, uśmiech to główne tematy przedstawienia. Młodsi koledzy, którzy rozpoczynają naukę, uzyskali cenne rady i wskazówki od swoich starszych kolegów. Zostali również  przedstawieni „maluchom” włodarze naszej szkoły.Wreszci nadszedł upragniony moment: Główny Bakałarz szkoły naszej Alma Mater został poproszony o rozpoczęcie ceremonii pasowania.Spełniło się marzenie wszystkich uczniów klas pierwszych: zostali pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej Publicznej Szkoły  Podstawowej imienia Jana Kochanowskiego.