XXIV Plebiscyt sportowy

9 stycznia w  Publicznej  Szkole  Podstawowej  nr  3  w  Grodkowie odbyło  się  uroczyste podsumowanie  XXIV  Plebiscytu  na X  najlepszych sportowców szkół  podstawowych  i gimnazjalnych województwa  opolskiego. W wyróżnionej  dziesiątce  znalazła  się  uczennica  naszej  szkoły  Natalia  Bajor.  Natalka  jest  najmłodszą  sportsmenką wśród wyróżnionych i jedyną przedstawicielką    powiatu  brzeskiego.

14 01.09.-  utalentowana  tenisistka stołowa wraz  z  rodzicami, dyrektorem szkoły i  nauczycielem  w-f  zaproszona  została  na spotkanie ze starostą brzeskim – Maciejem Stefańskim. Były  gratulacje, życzenia, podziękowania, upominki  i  wspólne  zdjęcie.