Nowy rok 2009

Święta szybko minęły i rozpoczął się Nowy 2009 Rok.

Okres przedświąteczny był przepełniony miłymi słowami i spotkaniami. W czwartek 18 grudnia 2008 roku w samo południe kolędnicy z naszej szkoły pod opieką samego dyrektora Piotra Rajtara oraz zastępcy Małgorzaty Małeckiej i przygotowującej grupę dzieci do występów Danuty Hasiak gościli w czasie Zarządu Powiatu Brzeskiego u starosty powiatu- Macieja Stefańskiego. Barwne krakowskie stroje, grono życzliwych aniołków i anielic, piękne kolędy i wierszyki, a nawet dekoracje jakie przyniosły ze sobą dzieci, wprowadziły w czasie posiedzenia Zarządu przeddźwięk prawdziwego świątecznego nastroju. Kolędnicy życzenia złożyli również pracownikom Urzędu Miasta.