Jasełka 2009

Uczniowie klasy I c i III c naszej szkoły ( pod kierunkiem pani Marioli Kasprzyk i pani Małgorzaty Turzańskiej – Lechowicz) oraz dzieci z Przedszkola Publicznego nr 5 w Brzegu przygotowali Jasełka. Dzieci występowały dla pracowników i emerytów Urzędu Miasta. Występy odbyły się w Ratuszu w dniach 19 grudnia 2008r. i 8 stycznia 2009 roku.  Przedszkolaki przygotowały Jasełka, w których występował miś, fiołek, bocian. Dziewczynki z klasy I c przygotowały „Taniec aniołków”. Całości dopełniał śpiew kolęd znanych, ale w bardzo ciekawej aranżacji. Przedstawienia były przyjmowane wielkimi oklaskami.