„W hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II”

Uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć Jana Pawła II. Wspólnie z nauczycielami panią Krystyną Chamot, panią Beatą Lewandowską oraz Siostrą Agnieszką przygotowali program artystyczny. Z okazji 8 Dnia Papieskiego i 30 rocznicy Pontyfikatu Jana Pawła II zaprezentowali w Kościele Św. Mikołaja podczas niedzielnej Mszy Św. – 12.X.2008 r. Dzieci śpiewały piosenki o Ojcu Świętym i dla Niego. Recytowały wiersze i czytały listy do Papieża. Występ dzieci został bardzo ciepło przyjęty. Drugi raz uczniowie wystąpili w szkole dokładnie w 30 rocznicę powołania Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Na zakończenie wszyscy zgromadzeni w auli szkolnej zaśpiewali ulubioną pieśń Jana Pawła II- „ Barkę”. Pan Dyrektor podziękował artystom. Był dumny i zadowolony ze swoich uczniów, którzy pamiętają o Wielkim Polaku.