Festiwal Piosenki Anglojęzycznej

W szczęśliwy piątek, 13 lutego, w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Brzegu odbył się Festiwal Piosenki Anglojęzycznej. Z naszej szkoły uczestnikami konkursu byli zwycięzcy szkolnego Święta Piosenki-Sylwia Grzegorzewska oraz Przemysław Wawryk. Poza konkursem wystąpił duet Dorota Wojtyła i Maja Szała. Emocje były spore, a wszyscy wykonawcy bardzo przeżywali swoje wystąpienia. Trudno się dziwić, gdyż liczyła się nie tylko ocena jury, ale także reakcja publiczności. Najwięcej napięcia towarzyszyło kolejnemu wykonaniu tej samej piosenki, a tak było w przypadku 'This is me', utworu, który wykonywała Sylwia. Za swój występ otrzymała trzecia nagrodę wraz z koleżanką, która wybrała ten sam tytuł. Natomiast Przemek z wybranym przez siebie utworem 'What is love?' zajął miejsce drugie. Zadowolone z występu były też nasze "pozakonkursowe" dziewczyny, Dorota i Maja, miały bowiem okazję zmierzyć się z występem na żywo przed wymagającym audytorium rówieśników i starszych kolegów i koleżanek. Pierwsze poty za płoty, zmierzymy się "w piosence" za rok!