Rodzice uczniów klas I

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW ROZPOCZYNAJĄCYCH NAUKĘ W KLASIE I SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2008/2009.

Dyrektor PSP nr 3 informuje, że  podania od rodziców (opiekunów prawnych) dzieci, rozpoczynających  naukę w klasie I od 1 września 2008, zamieszkałych poza obwodem szkoły, będą przyjmowane w kancelarii szkoły do dnia 31 marca br. Na podaniu należy uzyskać potwierdzenie przyjęcia do wiadomości decyzji rodziców przez dyrektora szkoły obwodowej lub upoważnionego przez niego pracownika. Listy dzieci przyjętych do szkoły zostaną ogłoszone w dniu 4 kwietnia.

UCHWAŁA NR VI/28/07 w sprawie obwodów szkół

Zebranie informacyjne dla rodziców dzieci, które rozpoczną naukę 1 września 2008 r, odbędzie się w dniu 6 marca 2008 r. o godz. 17.00 w auli szkoły/sala 31 II piętro/. Podczas spotkania przedstawione zostaną zasady rekrutacji do klas pierwszych oraz kierunki pracy szkoły.