Turniej tańca nowoczesnego

15 lutego odbył się w szkole „Turniej tańca nowoczesnego”, którego pomysłodawcą i  organizatorem była klasa VIb wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Grochowską. Zgodnie z regulaminem w rywalizacji mogły wziąć udział zorganizowane grupy taneczne składające się z uczniów klas IV-VI. Do konkursu zgłosiło się 19 zespołów, głównie dziewczęcych i jeden zespół chłopięcy. Ocenie podlegała  przede wszystkim synchronizacja układu z muzyką oraz wrażenie ogólne. Zgromadzona na widowni  publiczność szczególnie dopingowała  przedstawicieli swoich klas, ale także żywo reagowała na popisy innych zespołów.

Jury w składzie: p.  wicedyrektor M Małecka, J. Mozolewska, D. Pilch i p. M.Romaniec  miało naprawdę trudne zadanie ze względu na wyrównany poziom turnieju. Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce  zespół  „Surprise”( Iza Koza i Marta Bielańczyk)  kl. Vb

II                         „We are girls” (Klaudia Bernacka i Justyna Kubów) kl. IVb

II                         „Czarne Damy” ( Natalia Bajor, Katarzyna Wiatrowska) kl. IVc

IV                       „Impuls” (Katarzyna Dawidziak, Justyna Fedorowicz, Sandra Socha)  kl.VId

V                         „Mini dance star” (Marta Borkowska, Żaneta Kosmala) IVa.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczyła p. dyrektor C. Podgórska- Świnicka.