Szkolny Konkurs bankowy

Pod patronatem banku PKO BP 14 grudnia  odbył się w szkole pierwszy konkurs mający na celu przybliżenie uczniom  działalności banków.  W konkursie wzięły udział drużyny składające się z uczniów klas szóstych, których zadaniem była prezentacja oferty wybranego  banku - warunków prowadzenia konta,    rodzaju  lokat, możliwości otrzymania kredytu itp.  Drużyny reprezentowały następujące banki: Pekao S.A., PKO BP, WBK Bank Zachodni, BPH i Kredyt Bank. Uczestnicy konkursu doskonale poradzili sobie z przygotowaniem trudnej tematycznie  prezentacji, a najlepiej z zadania wywiązał się  zespół reprezentujący  Bank Zachodni WBK w składzie: Agnieszka Topór, Adela Staszczyk i Bartosz Roman, II miejsce zajęli uczniowie przedstawiający ofertę banku PKO BP – Roksana Kałużna, Kasia Wawrynek i Ewelina Poświstak i III miejsce reprezentanci banku Pekao S.A. – Przemek Gnatowicz, Hubert Kopij i Sebastian Machaj.   Pozostałe drużyny otrzymały równorzędne wyróżnienia.  Upominki ufundowane przez  PKO BP wręczył przedstawiciel banku, który zasiadał w konkursowym  jury jako ekspert.