Regionalne Święto Edukacji

18 października 2006, podczas   Regionalnego Święta  Edukacji organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Opolu, uczennica klasy IV c Natalia Bajor otrzymała przyznawaną przez Marszałka Województwa Opolskiego prestiżową Nagrodę „Prymus Opolszczyzny”. Nagrodę otrzymują opolscy  uczniowie i studenci za wybitne osiągnięcia służące promocji regionu.  Natalia od kilku lat należy do brzeskiej drużyny tenisa stołowego i pod okiem trenera Zdzisława Grobelskiego coraz lepiej poznaje tajniki tej dyscypliny sportu. Dzięki swojej pasji i sumiennym treningom (około 500 godzin rocznie) osiąga doskonałe rezultaty. W latach 2005-2006 zajęła I miejsce w XI Ogólnopolskim Turnieju w Mini Tenisie Stołowym w  Częstochowie w kategorii Skrzatki , II miejsce w XII Ogólnopolskim Turnieju w Mini Tenisie Stołowym w Częstochowie w kategorii Żaczki., I miejsce na Otwartych Mistrzostwach Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, w kategorii Żaczki, 13 i 16 miejsce w XXIII Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar „Przeglądu Sportowego” i Polskiego Związku Tenisa Stołowego (rocznik 1995). Składamy  gratulacje Natalce i jej mamie p. Agacie Bajor, która wspiera córkę i  życzymy jej dalszych sukcesów.