PRIMUS INTER PARES

19 czerwca w Ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Miasta PRIMUS INTER PARES, dla  najlepszych uczniów szkół brzeskich. Z naszej szkoły wyróżnieni zostali: Roksana Kałużna (finalistka woj. konkursu j. angielskiego), Paweł Grabiński ( laureat woj. konkursu przyrodniczego i finalista woj. konkursu j. angielskiego), Agnieszka Topór (finalistka woj. konkursu matematycznego),  Przemysław Wawryk (I m w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym), Natalia Bajor (Prymus Opolszczyzny 2006 i Im. w klasyfikacji generalnej turniejów szkół podstawowych w tenisie stołowym), Małgorzata Chodyła (III m w wojewódzkim konkursie poetyckim „Ja i przyroda”),  Patryk Bajor, Jarosław Franczyk, Michał Galas (mistrz województwa w tenisie stołowym drużynowo), Łukasz Daniel, Błażej Krysieniel, Patryk Kobczyk, Michał Góral, Jarosław Kołodziejczyk, Kamil Zawierucha, Łukasz Salak, Michał Miazgowski, Michał Kucharski, Sebastian Kowalik, Piotr Pilarczyk, Maciej Jaworski, Krystian Rokitnicki, Dawid Mularski, Aksel Świątkiewicz, Mateusz Ślifierz (mistrzowie woj. w piłce ręcznej chłopców, V m. w finałach Polski).