Pożegnanie uczniów klas szóstych

Ostatnim wydarzeniem tego roku szkolnego  było uroczyste pożegnanie uczniów klas szóstych. Spotkaliśmy się tradycyjnie w auli szkolnej  w gronie rodziców uczniów, nauczycieli i najważniejszych tego dnia absolwentów naszej szkoły. Pani Dyrektor  wręczyła  Nagrody Dyrektora Szkoły za wybitne osiągnięcia uczniom  Pawłowi Grabińskiemu, Roksanie Kałużnej i Agnieszce Topór. 35  uczniów otrzymało świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Wielu szóstoklasistów zostało nagrodzonych statuetkami i dyplomami za osiągnięcia artystyczne i sportowe (nagrody ufundowane zostały przez radę rodziców). Rodzice otrzymali listy pochwalne i podziękowania za działalność na rzecz szkoły.  Wyjątkowym momentem uroczystości było pożegnanie naszej zwycięskiej drużyny piłki ręcznej chłopców przez ich trenera, pana Marka Szulczewskiego.. „Będziemy wierni tradycyjnym wartościom naszej szkoły” przyrzekali szóstoklasiści i wtedy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że już naprawdę nie spotkamy się tu za rok.