"Fides et Patria" - Konkurs Poezji...

„Fides et Patria” to hasło organizowanego od kilku lat  przez Klub Garnizonowy w Brzegu Konkursu Poezji Patriotycznej i Religijnej im ks. ppłk Zbigniewa Stefaniaka. W tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu uczniowie naszej szkoły zdobyli uznanie jury i zajęli kilka czołowych miejsc: Adela Staszczyk i Krzysztof Wasylik  - I miejsce, Hanna Neroj – II miejsce, Martyna Skulska i Patrycja Hrycyk - III miejsce, Małgosia Florczuk wyróżnienie. Dzieci recytowały poezję ks. Jana Twardowskiego, Franciszka Karpińskiego i Edwarda Kozikowskiego.
Do konkursu przygotowały uczniów panie: Grażyna Banach, Danuta Hasiak, Halina Merkel, Karina Rosińska.