Dzień nauczyciela 2006

Z okazji DEN odbyły się w szkole okolicznościowe apele przygotowane przez uczniów klasy III a  i IV a,  pod kierunkiem wychowawczyń  p. Agaty Wyrwas  i p. Elżbiety  Herudzińskiej. W programie znalazły się żartobliwe scenki z życia szkoły oraz bardzo ciepłe życzenia dla nauczycieli. Pani dyrektor przedstawiła również pedagogów, którzy zostali wyróżnieni nagrodami i medalami za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej:

- Medale KEN otrzymali: siostra Emma Bielec, p. Małgorzata Kajdzik, p. Danuta Kozimor.

- nagrody Burmistrza Miasta Brzeg otrzymali na uroczystości w Ratuszu:
p. Celina Podgórska- Świnicka  p. Wilhelma Barańska, p. Krystyna  Komarnicka,

- nagrody dyrektora szkoły otrzymali: p.  Małgorzata Małecka, p. Małgorzata Turzańska-Lechowicz, p.Danuta Pilch, p. Danuta Hasiak, p. Grażyna Banach, p. Ewa Szulc-Jamróz,
p. Katarzyna Grochowska, p. Lilla Gola, p. Jolanta Mozolewska, p. Halina Merkel, p.  Marek Szulczewski, p. Janusz Włodarczyk.