Sprawdzian kompetencji

W dniu 4 kwietnia o godzinie 9.00 odbędzie się zgodnie z procedurami CKE sprawdzian  kompetencji dla uczniów klas szóstych. Piszący zgłaszają się w wyznaczonych salach według ustalonego porządku o godzinie 8.30 / osoby które się spóźnią nie będą mogły przystąpić do sprawdzianu/. Na sprawdzian należy przynieść legitymację szkolną, tylko czarny długopis lub pióro, ołówek oraz linijkę, cyrkiel i kątomierz. Nie wolno wnosić na sale telefonów komórkowych.

Zajęcia lekcyjne dla uczniów klas IV-VI w tym dniu nie odbywają się. Dla dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki organizowane będą w szkole zajęcia opiekuńczo-wychowawcze i sportowe.