Mikołajki 2005

6 grudnia zgodnie z tradycją odwiedził szkołę św. Mikołaj, szczególnie oczekiwany przez dzieci z klas młodszych. Dla  nich również,  nauczycielki w-f – pani mgr Danuta Pilch i pani mgr Katarzyna Grochowska  przygotowały imprezy sportowe. Pierwszaki odbyły przedświąteczną „Podróż z Mikołajem”, w czasie której uczestniczyły w zabawie na śniegu,  przedświątecznych porządkach, zakupach i  ubierały choinkę. Uczniowie z klas III świętowali „Mikołajki na sportowo” aktywnie uczestnicząc w grach i zabawach ruchowych. Były to między innymi:  bieg z „prezentem”, wyścigi w workach, malowanie bombek na choince.  Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy obdarowani zostali słodyczami przez panią dyrektor           C. Podgórską-Świnicką.