Jubileusz Galerii Prezentu EXIT

Pan Robert  Szulc, właściciel Galerii Prezentu EXIT od kilku lat współpracuje z naszą szkołą. W ramach tej współpracy przygotowuje dla dzieci atrakcyjne zajęcia plastyczne, w czasie których poznają różnorodne, ciekawe techniki plastyczne. Prace wykonane na zajęciach najczęściej przekazywane są jako prezenty z okazji uroczystości rodzinnych i niezmiennie cieszą obdarowanych.
W lutym galeria obchodziła piątą rocznicę istnienia i w związku z tym uczniowie z klasy Ic i IIIc przy współudziale wychowawców i rodziców, przedstawili na jubileuszowym spotkaniu krótki program artystyczny oraz przekazali serdeczne życzenia i dyplom dla jej właściciela:

„W tym dniu szczególnym życzymy Panu odwagi,

by wspinać się na szczyty pozornie nie do pokonania,

pogody ducha by akceptować to czego nie można zmienić,

rozsądku, by podejmować tylko mądre decyzje,

mądrości, by odróżnić prawdę od fałszu.

Tego Panu życzymy uroczyście i następnych stu lat w zdrowiu oczywiście”.