Dzień Dziecka

1 czerwca odbył się w szkole festyn sportowo – rekreacyjny pod hasłem: „O uśmiech naszych dzieci”. Wychowawcy klas i nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali wiele atrakcyjnych zabaw oraz konkursów, propagujących aktywne formy spędzania wolnego czasu oraz podejmujących tematykę antyuzależnieniową.  Uczniowie  z klasy IIId, IVa i VI b zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, a uczniowie z klasy  VI d zaprosili dzieci  na  apel pt: „ Sen Dorotki”. W czasie imprezy odbył się również pokaz sprzętu gaśniczego i spotkanie z policjantami. Wszystkie dzieci zostały obdarowane słodyczami ufundowanymi przez sponsorów i Radę Rodziców, a zwycięzcy konkursów otrzymali upominki zakupione ze środków przekazanych szkole przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.