KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

13 kwietnia w naszej szkole odbył się już III Konkurs Piosenki Religijnej im księdza Grzegorza Ostrowskiego, w którym uczestniczyły dzieci z brzeskich  szkół podstawowych. W konkursie rywalizowało sześć zespołów , w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas młodszych I miejsce zajęły „Dzwoneczki z ósemeczki” z PSP nr 8, II – zespół „Allegro” reprezentujący naszą szkołę, a III-  zespół „Schola” z PSP nr 1. Rywalizacja w kategorii klas IV – VI zakończyła się zwycięstwem „Wesołych skrzatów” i uzyskaniem III miejsca przez grupę „Fermata” z naszej szkoły,  miejsce II przypadło zespołowi „Gloria” z PSP nr 8. Na zakończenie spotkania wszystkie zespoły wspólnie zaśpiewały w hołdzie Janowi Pawłowi II „Barkę”.