Rocznica uchwalenia konstytucji

Uroczysta akademia z okazji 214 rocznicy uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji odbyła się w naszej szkole  28 kwietnia. Uczniowie z klasy II a i V c zaprezentowali scenki o tematyce historycznej, a zespół wokalny z klas V wykonał patriotyczne pieśni.
W uroczystości  wzięli udział:   Burmistrz Brzegu pan M.Stankiewicz,  kierownik BOKiS
pan S. Kowalczyk, przedstawicielka KO w Opolu pani J. Trzęsowska,  pani E. Zbyryt
z Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Wschodnich, pan major WP J. Grabowski, starszy aspirant W. Dziadek z KP policji, dyrektorzy brzeskich szkół  oraz uczniowie, nauczyciele i rodzice.

W dniu 3 maja szkolny poczet sztandarowy weźmie udział w  miejskich obchodach rocznicy uchwalenia konstytucji.