Zakończenie roku szkolnego 2003/2004

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dniu 25 czerwca  o godzinie 9.00 dla uczniów klas I – IV. Uczniowie klas VI otrzymają świadectwa ukończenia szkoły podstawowej   podczas uroczystości, która rozpocznie się o godzinie 10.30.

Wszystkim uczniom, rodzicom i przyjaciołom szkoły dziękujemy za współpracę w ciągu całego roku szkolnego i życzymy miłych, ciepłych i radosnych wakacji. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

PSP nr 3