Sprawdzian kompetencji

1 kwietnia odbywa się obowiązkowy sprawdzian kompetencji dla uczniów klas VI. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jest to dzień wolny od zajęć dla pozostałych uczniów, ale w szkole będą zorganizowane zajęcia sportowe i  świetlicowe dla tych dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić  opieki.

Uczniowie klas VI przychodzą do szkoły na godzinę 8.30, zgłaszają się do wyznaczonych sal, mają przy sobie legitymację szkolną i    przybory do pisania (tylko czarny długopis lub pióro) oraz ołówek i linijkę. Sprawdzian rozpoczyna się o godzinie 9.00 – pisanie trwa 60 lub 90 minut i przebiegać będzie  zgodnie z obowiązującymi procedurami.