Apostolskie Błogosławieństwo Papieża

Watykan, kwiecień 2004 r.

Drodzy Uczniowie,

Jego Świątobliwość Jan Paweł II przesyła Warn serdeczne podziękowanie za nadesłane życzenia z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególnie wdzięczny jest za dar Waszej modlitwy.
        W Wielkanoc, przed udzieleniem błogosławieństwa Urbi et Orbi, Ojciec Święty powiedział: «Niech pamięć o tajemnicy Wielkiej Nocy przynosi moim Rodakom trwały pokój; niech umacnia .nadzieję i rozpala braterską miłość. Zmartwychwstały Chrystus niech wszystkim błogosławi!»
        Słowa te kieruje szczególnie do osób, które na różne sposoby dają wyraz swej duchowej bliskości z Następcą św. Piotra, otaczają go modlitwą i darzą czcią i oddaniem. Warn wszystkim, Waszym Rodzicom i Nauczycielom Ojciec Święty z serca udziela swego Apostolskiego Błogosławieństwa.

Mons. Gabriele Caccia
Asesor