Osiągnięcia sportowe

3 kwietnia na Stadionie Miejskim w Brzegu odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Na dystansie 600 m rywalizowały ośmioosobowe zespoły dziewcząt i chłopców brzeskich podstawówek. Zawodnicy z klas IV i V walczyli o Puchar Burmistrza, a reprezentacje klas VI o prymat w mieście i prawo startu w zawodach rejonowych.
Reprezentacja dziewcząt z  klas V w składzie J. Bąbolewska, M. Pac, P. Wechman, A.Czopek, I.Buczkowska, A. Szachnowska, A.Ślifierz, K. Zambrzycka zajęła I miejsce. Równie pomyślnie zakończyła się rywalizacja dla zawodniczek z klasy VI. K. Olejarz,
E. Palińska, J. Dziumak, J. Sorel, O.Jankowska, M.Oliwa, A. Kryściak, A.Bider, P.Jarosz zajęły I miejsce i wywalczyły prawo startu w zawodach rejonowych. Zawody Rejonowe odbyły się 17 kwietnia. Nasze dziewczęta pokonały inne drużyny i odnosząc zwycięstwo dostały się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 23 kwietnia w Nysie.

Sukcesy w grach zespołowych: I miejsce w mini piłce koszykowej o Puchar Burmistrza Miasta Brzeg dla drużyny klas V w składzie D. Podgorski, D. Michalak, D. Gryglewski, P.Florczuk, I. Grabowski, M. Sobczak, M. Wlodek, M. Klimczak, I Mazur, P. Boszkiewicz, A. Mendel, M. Szczepaniak, M. Wojtyła, B. Kwaśnica, M. Żyłka.
I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych o Puchar Burmistrza Miasta Brzeg w kategorii klas V zajęli: D.Gryglewski, M. Sobczak, M. Klimczak, D. Podgorski, D. Michalak. P. Florczuk, P. Kaczmar. M. Włodek.
I miejsce w mini piłce ręcznej o Puchar Burmistrza miasta Brzeg
zajęła drużyna w składzie: D. Gryglewski, K. Nicpoń, M. Klimczak, P. Drankowski, M. Sobczak, M. Włodek, D. Michalak, A. Mendel, P. Florczuk, P. Boszkiewicz, D. Podgorski, I. Grabowski, I. Mazur. P. Kaczmar.
II miejsce w mini piłce ręcznej chłopców klas VI  i  kwalifikację do zawodów rejonowych wywalczyli P. Stando, D. Ożóg, D. Gutwiński, W. Ruszkiewicz, M.Szczepański,
K. Tarnowski, A. Jakubowski, M. Kobylański.