Jarmark charytatywny

W środę 25 marca panowało w naszej szkole niezwykłe ożywienie związane z odbywającym się w tym dniu jarmarkiem charytatywnym. Celem imprezy było zebranie pieniędzy na pomoc dla  naszego ucznia Rafała, dotkniętego nieuleczalną chorobą. Program jarmarku był bardzo różnorodny i obejmował sprzedaż świątecznych kartek i stroików, loterię fantową, występy zespołu wokalnego, składającego się z uczniów klas IV-VI i   zespołu tanecznego „Szczęśliwa trzynastka” z klasy Va i IIa, prezentacje utworów poetyckich o przyjaźni (autorzy to uczniowie klas VI)  oraz przedstawienie pt. „Szewczyk Dratewka’ przygotowane przez uczniów z klasy IIb. Zorganizowane zostały również zawody sportowe.  Uczniowie, rodzice i zaproszeni goście mogli  pokrzepić się w kawiarence, gdzie sprzedawano domowe ciastka, napoje, soki i inne smakołyki.

Impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu i wsparciu  wielu rodziców, którym organizatorzy jarmarku serdecznie dziękują.