FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ

Zespół taneczny „Szczęśliwa 13-tka” zaprezentował swoje tańce na organizowanym w Grodkowie od 22- 27 kwietnia Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Dziewczynki z klasy IV  Anna Jurek, Żaneta Bełkot, Monika Abramek, Ewa Jackowska, Ala Klimko, Patrycja Rozborska, Agata Stefanowicz, Ewa Wojtunik, Paulina Wróbel i Kasia Zambrzycka zatańczyły: taniec jaskiniowców i  hiszpański oraz step tak atrakcyjnie, że jury przyznało im    II miejsce w kategorii taniec. Opiekunem zespołu jest p. mgr Krystyna Komarnicka, a wspomagają Ją - córka Emilia w zakresie choreografii oraz rodzice przygotowujący kostiumy.