TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS IV

3 czerwca na stadionie miejskim w Brzegu z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego p. Zbigniewa Kaczana i p. Marka Szulczewskiego odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas IV. Uczestnikami turnieju były drużyny z PSP nr 1, PSP nr 3, PSP nr 5, PSP nr 8, Zespołu Szkół nr 1 z oddziałami sportowymi  z  Brzegu, GSP Skarbimierz, GSP Popielów, GSP Siątkowice, GSP Karłowice. Rozegrano 23 mecze w wyniku których ustalono wyniki  końcowej klasyfikacji:

I miejsce – GSP Skarbimierz

II miejsce – GSP Karłowice,

III miejsce – PSP nr 5 Brzeg,

IV miejsce – PSP nr 8 Brzeg,

V miejsce – PSP nr 3 Brzeg,

VI miejsce – Zespół Szkół nr 1 z oddziałami sportowymi Brzeg.

Zwycięski zespół otrzymał  Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzegu, a pozostali uczestnicy – pamiątkowe dyplomy. Wszystkim przekazano słodycze ufundowane przez Radę Rodziców.