LIST OD P. JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ

Wykorzystując możliwości techniki komputerowej  nauczyciele i uczniowie opracowali album  pt.: „Ile piękna w moim mieście...”. Album składa się z dwóch części. Pierwsza zawiera  krótki rys historyczny o Brzegu, informacje o miejscach, które warto obejrzeć, legendę o psie księcia Jerzego II Piasta. Część druga jest zaproszeniem do naszej szkoły. Pod hasłem „ My w naszej miejscowości”  uczniowie prezentują najważniejsze szkolne i miejskie uroczystości, w których brali udział  oraz wiersze o Brzegu.

Album otrzymali goście zaproszeni na uroczystość otwarcia pracowni komputerowej oraz  p. Jolanta Kwaśniewska. Pierwsza Dama przesłała nam podziękowania i serdeczne życzenia.